Україна введе санкції проти археологів за незаконні розкопки в Криму

31 грудня 2018

Україна застосовує санкції не тільки до політиків чи бізнесменів РФ.

Україна введе санкції щодо археологів, які незаконно проводили розкопки в окупованому Криму. Про це повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш у Twitter.

"Україна застосовує санкції не тільки до політиків чи бізнесменів РФ. В списку і археологи, які незаконно проводили розкопки в Криму. "Name and shame" - ще один принцип: ми говоримо про осіб, які порушують режим окупованих територій, та поширюємо негативний імідж серед організацій, які з ними працюють", - зазначив він.

Черниш також зазначив, що влада РФ обіцяє виділити 150 млрд рублів на "потреби" окупованого півострова, оскільки в Криму немає власних доходів, що обумовлено в тому числі і санкціями.

Крім того, додав міністр, для утримання окупованого Криму РФ залучає олігархів, дозволяючи їм "заробляти", зокрема, на будівництво Керченського мосту, оборонне замовлення. "Однак, щоб заробити, ці олігархи повинні нести додаткове "соціальне навантаження" - наприклад, вони скуповують недобудовані санаторії в Криму", - зазначив керівник МінТОТ.

Джерело